Aktivní škola
Tvořivé třídy
Montessori
Fakultní škola
Knihovna

Setkávání předškoláků v roce 2023 (aktualizováno 30.12.22)

Prosincové setkání předškoláků se moc povedlo, program pro děti připravily vychovatelky školní družiny, děti se seznámily mezi sebou, zahrály si zábavné hry a vyzkoušely relaxační techniky.

Další setkání předškoláků jsme naplánovali na tyto termíny a tématizovali podle předpokládaného zájmu:

Středa 4. ledna 2023 (16 – 18 hod.) – dětí se ujmou paní učitelky z 1. stupně a zahrají si s dětmi na školu (psaní, kreslení, cvičení, hry), souběžně bude probíhat neformální diskuse rodičů a ředitelem školy – tentokrát s tématy: informace o tvořivých třídách a o činnostním učení, zájmové aktivity ve škole, prostorové možnosi školy a její vybavení)

Středa 1. února 2023 (16 – 18 hod.) – dětí se ujmou paní učitelky z montessori tříd a zahrají si s nimi na školu, souběžně bude probíhat neformální diskuze rodičů s ředitelem školy a p. zástupkyní pro třídy montessori (filozofie a principy pedagogicky montessori, organizace vzdělávání v montessori třídách na naší škole)

Středa 1. března 2023 (16 – 18 hod.) – dětí se ujmou paní učitelky z 1. stupně a zahrají si s dětmi na školu (psaní, kreslení, tvořivé aktivity), souběžně bude probíhat neformální diskuse rodičů, ředitele školy a paní učitelky, která vede přípravnou třídu s tématem: připravenost dětí na školní docházku, možnosti odkladu školní docházky, přípravná třída – pro koho je vhodná, co nabízí

Středa 22. března 2023 – od 8 – do 11.40 hod. Den otevřených dveří – pro rodiče předškoláků možnost navštívit výuku ve třídách 1. stupně, vstup do tříd vždy před začátkem vyučovací hodiny: tzn. před 8 hod., 8.55, 10.00 a 10.55 hod.

Organizační informace k setkávání předškoláků:

S sebou přezůvky, malou svačinku a dobrou náladu. Vchod Sládkova ul. (boční vchod), třída 2.A v 1. patře. Rodiče si mohou děti vyzvednout po 18 hodině nebo strávit dvě hodiny ve škole. Bude se jim věnovat ředitel školy, který je připraven zodpovědět na všechny zvídavé otázky – témata výše.

Přijďte se kouknout, těšíme se na Vás.

Napsat komentář