Aktivní škola
Tvořivé třídy
Montessori
Fakultní škola
Knihovna

CHARITATIVNÍ BAZAR – Jak se letos povedl?

Poslední příspěvky

Na Korunce proběhl 7. ročník charitativního bazaru. Lidé se v deštivém počasí pomalu trousili, ale přesto akce byla finančně úspěšná.

V pátek odpoledne mamky (jsou již sehrané) třídily věci, připravovaly tichou aukci a tombolu. Za touto přípravou bazaru je schováno hodně práce několika měsíců předem. Maminky oslovily a sehnaly mnoho sponzorů, krásných cen, připravily velmi milý program, dobré jídlo a oslovení rodiče Korunky přinesli věci pro bazar.

Děti ze 6. A, B pomohly během poslední hodiny v pátek nastěhovat lavice a donést věci do tělocvičny, paní kuchařky upekly sekanou a uvařily polévku na sobotu pro návštěvníky.

V sobotu dopoledne nás potěšil svou návštěvou p. Jakub Kohák (český filmový režisér a herec), velmi milý byl pan pekař z pekárny Jana Zajíce CHLEBA a MÁSLO p. Říha (žák paní učitelky Jany Kárské), který hodně podpořil tombolu a kavárnu. Bývalé žákyně Nela a Linda Víškovy měly tradičně krásné vystoupení se psy – Dogdancing. V tělocvičně si ve workshopu zkusili děti i dospělí žonglovat, dále ve školní knihovně paní učitelky Terezka a Vendy seznamovaly příchozí s pomůckami pro výuku Aj a Nj. Aneta Zemková malovala s pí Hájíčkovou krásu na obličeje, maminka paní Zemková celý den byla u kasy, dále Matěj Kýhos, Viktorka a Stela Hájíčkovy pomohli v pátek při třídění a v sobotu v kavárně a co bylo třeba, paní Kunešová v pátek napekla velmi dobré donuty. Přišli pomoci bývalí žáci Tomáš Kýhos a Jenda Plachý. Na bazaru byla velmi příjemná pohodová atmosféra. Příchozí se mohli báječně občerstvit v kavárně, posedět a popovídat v naší příjemné školní jídelně, vybrat si maličkosti z mnoha věcí na sebe, z hraček, bot, kabelek, knížek, domácích potřeb…. V neděli bylo třeba dát všechno na své místo a každá ruka byla dobrá – přišli pomoci Janek a Jáchym Pantoflíčkovi s tatínkem. 

Paní Věrka Farkašová v neděli odpoledne vše uklidila a škola byla zase připravena na pondělí, jako by se nic nedělo. 

Děkujeme všem podporovatelům Povolání nanečisto. V tiché aukci si mohli návštěvníci bazaru vysoutěžit a pak poznat např.: Starosta/starostka nanečisto od Jana Čižinského, Zubař/ zubařka od Erica Rafotha, Jak to chodí v divadle Minor? od Ivy Kopecké, Knihkupec/ knihkupkyně od Veroniky Benešové Hudečkové, Chovatelka/ chovatel koz od Terezy Mullerové, Herní vývojář / vývojářka od Vladislava Polgara, Jaké to je pracovat v Národní galerii? od Moniky Švec Sybolové, Novinář / novinářka od Zdenka Strnada, Pohybová specialistka / specialista Jany Javůrkové, Floristka / florista Dzamily Novak, Učitel/učitelka v MŠ Na Výšinách Michaely Eklové, Reportérem / reportérkou Prima CNN od Daniela Kaizra

Za celou akcí stojí velké úsilí našich podporovatelek = maminek a jejich manželů ze Spolku Korunka – zvláště paní Lenky Kýhosové, paní Mileny Plaché, paní Jany Pantoflíčkové, paní Zuzany Novotné a paní Terezy Rafoth. 

Milé maminky, Korunka VÁM děkuje. Díky bazaru máme zase korunky na podporu KORUNKY :o).

Na bazaru pomáhalo více rodičů a dětí, než bylo výše uvedeno, děkujeme vám všem.

Radka Václavíková, zástupce ředitele školy

Napsat komentář