Aktivní škola
Tvořivé třídy
Montessori
Fakultní škola
Knihovna

Další aktivity v budově

Zájmová činnost

Kroužek španělštiny p. Kateřiny Zlesákové / pokračování a nově pro žáky 2.st. – informace zde (aktualizováno 31.08.2020)

 

Softball a Baseball SaBaT – v tělocvičně školy Po a Pá od 16.30 hod

Pojď si vyzkoušet kolektivní hru, kterou hraje přes 35 miliónů hráčů po celém světě. Softball a Baseball SaBaT – Informace zde.

 

GYMNASTIKA PRO DĚTI u nás v tělocvičně – informace zde

 

Lekce swingu – v minulých letech probíhaly v aule naší školy lekce swingu pro děti i dospělé.

Letos taneční studio Zig-Zag tap&swing v aule nenajdete, ale stále je možnost pokračovat na dalších místech na Praze 7 (Letenská vodárenská věž, Swingovna – U Smaltovny 20), ale i jinde v Praze. Nově od září otevírají kurz “SWING BABIES”, tedy se swingem mohou začít děti již od 6 let. Celou nabídku a kompletní informace s přihláškou najdete již nyní na www.zig-zag.cz

 

SPOLEK KORUNKA je otevřený spolek rodičů a pedagogů, kteří se společně snaží rozvíjet kulturní a společenský život školy, podporovat a zlepšovat podmínky pro vzdělávání a vyhledávat pro tyto cíle finanční zdroje. Chystané projekty: Vybudování školní knihovny, Doučování po vyučování, Kondiční cvičení, Charitativní bazar, Průvodcované procházky, Montessori pomůcky do výuky jazyků a další.. Díky za vaši podporu.  www.spolek-korunka.webnode.cz

INFOLETÁK

 

Florbal a další aktivity DDM PRAHA 7

Florbal I ÚT – 16:30 – 17:30 v tělocvičně školy

Florbal II ÚT –  17:30 – 18:30 v tělocvičně školy

Dále lze nabídnout kroužek deskových her ČT 14 – 16 hod. s možností vyzvedávat děti v družině. Pokud by škola měla zájem. Deskové hry budou probíhat ve věži.

Kontakt: David Babuka, 778 536 890, d.babuka@ddmpraha7.cz, www.ddmpraha7.cz

 

Kroužek lezení a kroužek parkouru BOULDER Informace zde

odkaz: https://www.boulder.cz/druzinove-krouzky-parkour-s691

 

Kroužek komponování elektronické hudby v Ableton Live a pod – lektor Jaroslav Raušer, bude pokračovat v počítačové pracovně v Po, Út odpoledne, informace po 14.9.

 

Malý průzkumník přírody EKODOMOV / pokračování – informace zde

 

Šachový kroužek / pokračování – informace  zde

 

Angličtina s rodilým mluvčím / pokračování – 1x 60 minut týdně, cena za 1 pololetí (17 týdnů): 2 890 Kč. Kurz je pro 3-7 dětí. Popis kurzu: Chcete, aby vaše dítě bylo nejlepší ve třídě? Nebo naopak máte doma školáka, který potřebuje trochu postrčit? Náplň našeho kurzu doplňuje a rozvíjí látku probíranou ve škole. Sylaby kroužku se pak liší podle pokročilosti a věku, rodiče je pak najdou na webu při přihlašování: https://lingua-centrum.cz/online-prihlaska/ Termíny kroužků – budeme domlouvat podle rozvrhu dětí, dotazujte se, sledujte.

Lingua Centrum jazyková škola, Mgr. Lada Homolová , Milady Horákové 105, Praha 160 00, mobil: 724 360 352, email: lada.homolova@lingua-centrum.cz

 

Keramika ve škole – Hanka Křížková, xhadas@gmail.com nebo SMS na tel: 731 805 324

Termíny, cena, sledujte